אם יש לכם מכונית ישנה או הרוסה, אתם יכולים למכור אותה למגרש גריטת מכוניות תמורת תשלום הוגן בהתאם לדגם המכונית וערך החלקים שניתן לפרק ממנה לשימוש חוזר. לאנשים רבים יש מכוניות ישנות מדגמים שונים, שאינן פועלות וניצבות ללא שימוש בחניית הבית. בעיה זו יוצרת שכונות מכוערות עם תושבים שמתלוננים על המפגע בנוף.

תהליך גריטת מכוניות מטפל בבעיה זו באמצעות נקיטה בפעולה יעילה. אז במקום להשאיר את המכונית הישנה ליד הבית, או לגרור אותה למזבלה העירונית, אפשר למכור אותה למגרש רכבים הרוסים ולהרוויח עליה קצת כסף.

לשמיעה של כל המאמר לנוחות שלכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין של נגן זה

מעוניינים לבצע הליך של גריטת מוכניות למכונית הישנה ששוכבת לכם בחנייה ולא זזה? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בגריטת מכוניות ופירוק שלהן!
קונים את כל סוגי הרכבים ולא משנה מה מצב הרכב✅
תשלום הוגן ונוח בכל שיטות התשלום שיש✅
עובדים וזמינים לכם כל הזמן – זמינים 7\24 ✅
שירות אישי על ידי מומחים בעולם הרכבים✅
שירות בכל רחבי הארץ ✅
ממחזרים מכניות למען הסביבה על ידי גריטת רכבים שמזהמים את הסביבה ✅

אז למה אתם מחכים? עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ 👱🏼👨🏽

גריטת מכוניות

היום כבר לא זורקים מכוניות

בשנים האחרונות, תעשיית הרכבים לגריטה השתנתה באופן משמעותי, ויותר כסף מוצע היום על גרוטאות מתכת. מסיבה זו, אנשים הפסיקו לזרוק את מכוניותיהם הישנות, מתוך אמונה כי ניתן להרוויח עליה קצת כסף. אם המכונית שלכם מדגם מתקדם, אך היא הייתה מעורבת בתאונת דרכים שהגדירה את מצבה כטוטאלוס, למשל, תוכלו לקבל על המכונית אפילו יותר כסף.

לכן במקום לנטוש את המכונית במגרש גרוטאות, מומלץ לתרום לאיכות הסביבה ולייעל את מצב הנהיגה בכבישים. פשוט צרו קשר עם קונה רכבים לפירוק, והתחילו בתהליך קצר, יעיל ומשתלם שתורם לכל הצדדים.

חשיבות המחזור

ארגוני איכות הסביבה תומכים ביוזמות ממשלתיות של מחזור חלקי רכבים ישנים, ומעודדים בעלי מגרשי רכבים לקנות מכוניות ישנות או הרוסות לשם פירוק החלקים ומכירתם למחזור. אם יש לכם מכונית ישנה אתם יכולים ליצור קשר עם קונה רכבים לפירוק, שיעריך את מצב הרכב וייתן לכם הצעת מחיר בהתאם לשווי החלקים ודגם המכונית, בהתאם למחירון גריטת רכבים ופירוק.

תהליך העברת הרכב למגרש רכבים, הערכת המכונית וקביעת השווי של החלקים המיועדים לפירוק מתבצע במהירות יחסית, ולאחר פירוק החלקים והעברתם למחזור, שאריות הרכב ממוחזרות גם הם לגוש מתכת שגם בו ניתן לעשות שימוש חוזר. זו יכולה להיות תרומתכם הצנועה לאיכות הסביבה.

חיסכון באנרגיה ובמשאבים

פעילות מחזור באמצעות גריטת מכוניות מובילה למצב בו פחות חומרי גלם מבוזבזים, מה שחוסך אנרגיה ומשאבים רבים. גם מספר המכוניות הישנות על הכביש יורד, מה שמקל על עומסי התנועה בדרכים.

אם הרכב שלכם אינו פועל, קונה רכבים לפירוק יגיע אליכם ויגרור את המכונית למגרש, שם תתבצע ההערכה, שבסופה תוגש לכם הצעת מחיר. כל התהליך הוא די פשוט וחשוב לנצל אותו, אם לא כדי להרוויח קצת כסף, לפחות כדי לתרום לאיכות הסביבה והבטיחות בדרכים.

לעוד פרטים בנושא – רכבים לפירוק וקניית רכבים לפירוק

שאלות נפוצות

מכונית אשר מתאימות לגריטה הן מכוניות שהגיל שלהם הוא מעל ל- 20 שנה בנוסף יש גם אפשריות נוספות לגריטת מכוניות כמו מכוניות שאין להם מנוע או תיבת הילוכים, או רכיבים עיקריים אחרים שאינם מאפשרים נסיעה.
חשוב לדעת שככל שהזמן עובר תקני זיהום האוויר למוכניות רק מתעדכנים בנוסף לזאת ואף חשוב מכך נוספים גם סוגי רכבים ידידותיים יותר לסביבה כמו רכבים חשמליים ועוד.. על ידי גריטת מכוניות ישנות אנו בעצם מטהרים את הסביבה מהרכבים הישנים אשר מזהמים את הסביבה ואינם עומדים בתקני זיהום האוויר של ימנו.
הדבר החשוב ביותר שצריך לעשות לפני ביצוע של הליך גריטת מכוניות הוא לזכור לקחת את כל החפצים האישים שלכם כמו: בגדים, נעליים וכמובן הרישיונות מתא הכפפות! 😉