קונה רכבים לפירוק במרכז

אזור מרכז הארץ הוא האזור המיושב ביותר מבחינת כמות אוכלוסייה בישראל וככל שהאוכלוסייה באזור מסוים רבה יותר כך גם כמות הצרכים והשירותים שהיא זקוקה להם גבוהים יותר.

למזלנו, השנים שבהן אנו חיים הביאו לנו את העידן הדיגיטלי וכיום מתאפשר לנו למצוא מענה כמעט לכל צורך שלנו באמצעות האינטרנט. יותר מכך, הרבה מאד מהשירות הפך להיות שירות עד הדלת. כלומר, הלקוח מקבל את השירות עד לבית.

היכונו להפתעה, גם מכירת רכב ישן או תקול לקונה רכבים לפירוק יכולה להתבצע מהבית ועד הבית.

לשמיעה של כל המאמר לנוחות שלכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין של נגן זה

פירוק כל סוגי הרכבים במרכז והכל תחת אותה החברה!
אנו מציעים תשלום הוגן ונוח בכל הפלטפורמות
זמינים לכם כל שעה עגולה 7\24
נותנים שירות אישי ויעוץ על ידי המומחים הטובים בתחום✅

קונה רכבים לפירוק במרכז

מה זה קונה רכבים לפירוק?

זהו עסק שנותן מענה לצורך מאד מדויק של לקוחות. פתרון לרכב ישן או תקוע שכבר לא נוסע ועומד בחצר הבית או תופס מקום בחנייה ציבורית (לא דבר כל כך נחמד לפחות עבור השכנים).

העסק כמו חברת ברייקדאון קונה את הרכב הישן שאף אחד לא מעוניין לקנות או שלא כדאי כלכלית לתקן ומעביר אותו תהליך של פירוק מלא. תהליך שמפרק ממנו חלפים מתאימים לשמש  כחלקים משומשים לרכבים נוסעים. לאחר מיצוי תהליך זה, שאר החלקים שנותרו מועברים למפעלי מחזור חומרים כחלק משימור איכות הסביבה.

הסבר על הליך מכירת רכב לפירוק במרכז

נחלק את ההסבר על ההליך לשלבים

שלב א' – החלטה על מכירת הרכב לקונה רכבים. כל הנסיבות מסביב התחברו לכך שאין לבעל הרכב מה לעשות עם הרכב, מלבד לתת לו להחליד, להוות מטרד סביבתי ומקום מפגש לחרקים וזוחלים צעירים. מכיוון שבזה מרבית בעלי הרכב לא מעוניינים, מגיעים להבנה שהדבר היחידי שנותר הוא  למכור את הרכב לחלקי חילוף ומחזור.

שלב ב' – איתור קונה הרכבים. לשלב זה ניתן להשתמש באינטרנט לאתר בעלי מקצוע בתחום, ליצור עימם קשר ולקבל מהם הצעת מחיר בהתאם לנתונים שתמסרו להם על הרכב. חשוב בשיחה התיאום, לוודא שגרירת הרכב היא על חשבון קונה הרכבים, חשוב לוודא שאתם מקבלים אישור על מכירת הרכב.

שלב ג' – הכנת הרכב למכירה. לפני הגעתו של הקונה, יש לפרק את לוחיות הרישוי מהרכב ולהוציא אותם משימוש (מומלץ לחתוך אותם עם מספרי ברזל מסוג כלשהוא). בנוסף, מומלץ לבצע בדיקה ברכב, מתחת לכיסאות, בתא המטען, בכל מיני תאים ולוודא שלא נשארו חפצים אישיים, מסמכים ש עדיף שלא יסתובבו להם בחוץ.

שלב ד' – קונה הרכבים מגיע עד אליכם, לרוב משלם לכם במזומן את הסכום שהסכמתם עליו, מעמיס את הרכב על הנגרר, מספק לכם אסמכתא על לקיחת הרכב ולוקח את הרכב למגרש הפירוק.

שלב ה' – ביטול רישיון הרכב. השארנו את השלב הזה בסוף, כי ניתן לבצע אותו גם בכל אחד משאר השלבים ואפילו הרבה לפני. על בעל הרכב או מיופה כוח מטעמו להגיע לסניף של משרד הרישוי ולדווח על הרכב באמצעות טופס "ביטול רישיון רכב" שהרכב נמכר לפירוק והוא מבקש למחוק את קיומו מרשומות הרכבים הפעילים.

עוד נושאים שיכולים לעניין אותך:

קונה רכבים לפירוק במרכז

פירוק רכבים בקריות

קונה רכבים לפירוק 15 השאלות הנפוצות ביותר על פירוק רכבים

2 טיפים קטנים ששווים לכם הרבה כסף

  • אם הרכב שלכם עומד וטרם החלטתם מה לעשות אתו, דווחו עליו כרכב בסטטוס עומד למשרד הרישוי (אפשר במייל או בפקס) והחל מרגע הדיווח אגרת רישוי הרכב מוקפאת. כלומר, הרכב מפסיק להיות חייב באגרה. במידה והרכב לא דווח ולמרות שאגרת הרישוי עבורו כבר הסתיימה הרכב יחויב בתשלום אגרה.
  • לאחר הגשת בקשה לביטול רישיון רכב, בדקו זכאות להחזר כספי של אגרת רישוי רכב באופן יחסי לתקופה שנשאר תוקף לאגרה.

5 דברים לשים אליהם לב כשמוכרים את הרכב לקונה רכבים

  1. קונה הרכבים הינו בעל עסק עם רישיון בתוקף ולא "חאפר" שעובד מהצד באופן לא רשמי. ניתן לבדוק זאת ישירות מול בעל העסק וכן ניתן לבדוק באינטרנט מידע על העסק. לרוב, עסק לקניית רכבים המחזיק אתר אינטרנט פעיל יהיה גם עסק עם רישיון פעיל.
  2. בצעו מחקר שיווקי קטן ובררו כמה יכול להיות שווה הרכב הישן שלכם כרכב לפירוק. ניתן לעשות זאת בהתייעצות עם המוסכניק או בבירור בחנויות חלפים משומשים האם יש דרישה לחלפים מהסוג של הרכב? וגם קבלו כמה הצעות מחיר למכירה שלו.
  3. במידה והרכב עומד בחנייה ציבורית, ככל שעובר הזמן הוא חשוף לקנסות מהעירייה ואף להיגרר ויהיה על בעליו לשלם קנס גרירה ואחסון לעירייה.
  4. מכירת רכב לקונה רכבים זו אחת העסקאות היחידות בהן כולם מרוויחים. המוכר, מקבל כסף במזומן על רכב שעומד, הקונה שמרוויח ממכירת החלקים, איכות הסביבה מרוויחה מכך שהרכב מפסיק לזהם, אינו נכנס כפסולת מוטמנת לאדמה והחומרים שלו ממוחזרים במקום חומרים חדשים.
  5. במידה וביצעתם בקשה של ביטול רישיון רכב במשרד הרישוי והתחרטתם (כמובן טרם מכירת הרכב), יש אפשרות לבטל את הביטול על ידי הצהרה חתומה על ידי עורך דין וזאת עד 30 יום בתוך תקופת בקשת הביטול. לאחר מכן יהיה עליכם להצטייד באישור ממוסך מורשה שהרכב כשיר לנסיעה ולהציגו במשרד הרישוי.

קונה רכבים לפירוק במרכז

סיכום

מכירת הרכב לקונה רכבים לפירוק היא לא משימה מורכבת. מתקשרים, מקבלים הצעה, קובעים מועד מכירה, מבצעים את המכירה וזהו. ברקע של הפעולות הללו, על בעל הרכב לדאוג לבטל את רישיון הרכב, אך כאמור זה משהו שניתן לעשות גם לפני שלב המכירה.

שאלות נפוצות

באופן כללי כל סוגי הרכבים ניתנים לפירוק, החל ממכוניות, דרך כלים דו גלגליים ועד רכבים גדולים כמו משאיות ואוטובוסים. בהתאם לסוג וגודל הרכב ניתן למצוא את קונה הרכבים לפירוק המתאים.  
האמת שכיום לא צריך לחפש ולא צריך למצוא. קונה הרכבים חוסך את הנסיעה עם הרכב הישן למגרש פירוק, חוסך את מחיר הגרר ומעל הכל את חוסך זמן וטרחה בכך שהוא מגיע ולוקח את הרכב בעצמו. זה בדיוק מה שבחברת ברייקדאון עושים. לאלו שעדיין סקרנים נספר כי, מרבית מגרשי הפירוק נמצאים באזורי תעשייה, קל לזהות אותם מכיוון שבמרביתם ניתן להבחין במכוניות שנמצאות בערמה אחת על השנייה, ערמות של צמיגים, ערמות של דלתות, ערמות של חלונות. כל הערמות הללו מציגות את תהליך ההפרדה לחומרים שעברו המכוניות שפורקו.
המחיר למכירת רכב לקונה רכבים לפירוק תלוי בדגם הרכב, בשנתון ובמצבו הכללי (פלסטיקה, מכאני, פח ועוד). ככל שהרכב פחות ישן, פחות עומד, ומדגם מבוקש בשוק, הרי שיהיה ניתן לפרק ממנו יותר חלקים ולכן המחיר שלו יהיה גבוה יותר מבחינת המכירה. המחירים לרוב נעים בין 200-300 ₪ ועד כמה אלפי שקלים.