רכבים לפירוק: איך זה עובד?

אנחנו חיים בתקופה שבה בעלי רכבים נוטים להחליף את רכבם אחת לשנתיים או שלוש שנים, מכל סיבה. גם כשהרכב שלהם במצב מצוין, או להיפך, כשהוא נקלע לתאונה חמורה ולא יכול יותר לעלות על הכביש.

במקרים אלו, אפשר למכור את הרכב לבעלי עסקים שמפעילים מגרשים של רכבים לפירוק. כלומר, הם קונים את הרכב הפגוע, מפרקים אותו, ומוכרים את חלקיו למוסכים או למכונאים.

אז אם יש לכם מכונית ישנה שנכנסת למוסך כל "שני וחמישי", או שהייתם מעורבים בתאונה שגרמה נזק בלתי הפיך למכונית, או שמשום מה רכשתם מכונית מדגם שמצריך תחזוקה קבועה ויקרה, אולי כדאי שתחשבו על מכירת הרכב שלכם לאנשי מקצוע שקונים רכבים לשם פירוקם.

לשמיעה של כל המאמר לנוחות שלכם אנא לחצו על כפתור ההפעלה בצד ימין של נגן זה

מעוניינים להיפטר מהרכב הישן או מרכב שעבר תאונה? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בפירוק רכבים ושליחת רכבים לפירוק וגריטה!
קונים את כל סוגי הרכבים ולא משנה מה מצב הרכב✅
תשלום הוגן ונוח בכל שיטות התשלום שיש✅
עובדים וזמינים לכם כל הזמן – זמינים 7\24 ✅
שירות אישי על ידי מומחים בעולם הרכבים✅
שירות בכל רחבי הארץ ✅
ממחזרים מכניות למען הסביבה על ידי גריטת רכבים שמזהמים את הסביבה ✅

עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ 👱🏼👨🏽

רכבים לפירוק

מה זה בדיוק רכב לפירוק?

בעלי עסקים לפירוק רכבים קונים רכבים לפירוק, כלומר רכבים הרוסים או רכבים ישנים, מפרקים את החלקים שלהם ומשתמשים בהם לשיפוץ רכבים אחרים – הליך זה נקרא מכירת רכב לחלקים , או שהם מוכרים אותם למוסכים או עסקים של מכונאות.

אנשי פירוק אלו מאחסנים את הרכבים הישנים או ההרוסים במגרשים שבבעלותם, ובמקרי הצורך, מציעים גם שירותי גרירה, אם לרכב יש בעיית התנעה או שהוא מושבת. זוהי אפשרות הולמת לנהגים שמחזיקים ברשותם רכבים שיצאו מכלל שימוש.

הם מוכרים אותם לקוני רכבים לפירוק, ונהנים מעסקה משתלמת. כלומר, ללא אפשרות זו, הם היו נפטרים מהרכב מבלי להרוויח עליו אגורה.

איך זה עובד?

מגרשים של רכבים לפירוק מנוהלים על ידי קוני רכבים לפירוק שמטפלים בהעברת הרכב שלכם אל המגרש. יש בכל הארץ מגרשים רבים ובעלי עסקים רבים בתחום ולכן חשוב לבדוק היטב למי מוכרים את הרכב, על מנת לוודא שאתם לא נקלעים לעסקאות מפוקפקות.

אם אתם לא בטוחים אם הרכב שלכם אכן יכול להיות מוגדר בקטגוריית רכב שיכול להתאים לפירוק, או שאתם לא סומכים במאת האחוזים על בעלי המגרשים שמבקשים לקנות מכם את רכבכם הישן, התייעצו עם המומחים בתחום על מנת לקבל אומדן של שווי המכונית הישנה שלכם, ורשימת בעלי העסקים בתחום שאיתם מומלץ להתקשר.

זוהי עסקה מומלצת לבעלי רכבים שלא יכולים יותר להשתמש ברכבם, ויש להם הזדמנות להרוויח על הרכב ההרוס או הישן שלהם, ועל הדרך גם לתרום קצת לאיכות הסביבה, באמצעות מחזור הרכב.

בלי נוסטלגיה בבקשה

כשאתם חושבים על מכירת המכונית האהובה והישנה שלכם לפירוק, חשוב שלא להיקלע לסבך רגשות שימנעו מכם להתקדם בתהליך. מומלץ לבחון את המצב בהיגיון, להבין שהרכב, גם אם שירת אתכם בנאמנות במשך שנים ארוכות, כבר עשה את שלו, והרהורים נוסטלגיים על הקשרים האמיצים שנרקמו ביניכם, לא יועילו לכם עכשיו.

פשוט קחו אותו למגרש המכוניות הקרוב, אמרו לו שלום יפה, קחו את חבילת המזומנים שלכם, ולכו למצוא את הרכב הבא שלכם. כמה פשוט, ככה קל.

אם יש לכם עוד שאלות בנושא פירוק רכבים אתם מוזמנים להיכנס למדריך שלנו עם כל השאלות הנפוצות בנושא פירוק רכבים 

שאלות נפוצות

בדרך כלל מדובר בכלי רכב שכבר לא יכולים לשוב לכביש כמו רכבים שעברו תאונה או שלא משתלם להחזיק אותם בגלל העליות והתיקונים אליהם, עוד סיבה מאוד נפצוה למכירת רכב לפירוק היא גיל הרכב – רכב ישן מאוד (רכב משנת ייצור 1992 או ישן אפילו יותר) הוא רכב שנוטה להגיע למוסך הרבה ככה שמגיע שלב שכבר לא כלכלי לתקן אותו.
אנו מפרקים את כל סוגי הרכבים שיש כגון: רכבים פרטים, רכבים מסחריים, כלים כבדים, משאיות ואפילו כלים דו גלגלים , בין אם אתם מעוניינים בפירוק לחלקי חילוף אם בין אתם מעוניינים במחזור הרכב ומכירתו לברזל אנחנו בחברת breakdown עושים את הכל.
חברת ברייקדאון קונה את כל סוגי הרכבים פרטיים ומסחריים לפירוק במחיר הטוב ביותר בשוק ומלווה אתכם בכל התהליך!